• Chorvatsko

 • Kdy?

 • Kdo?

 • Mapa

O nás

 • Cestovní kancelář byla založena v červnu roku 2007.
 • 52 306 zákazníků si zarezervovalo ubytování naším prostřednictvím od roku 2007!
 • 98.67% zákazníků by nás znovu vyhledalo pro příští dovolenou (založeno na 4797 komentářích zákazníků)
 • 96.79% zákazníků by doporučilo ubytování svým přátelům (založeno na 4797 komentářích zákazníků)
 • JSME ČLENY SDRUŽENÍ CHORVATSKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ UHPA.
 • JSME SPECIALISTÉ NA PRIVÁTNÍ UBYTOVÁNÍ NA ÚZEMÍ CHORVATSKA.
 • ZAVEDLI JSME A CERTIFIKOVALI SYSTÉM ŘÍZENÍ JAKOSTI DLE MEZINÁRODNÍ NORMY (ISO 9001:2008 (MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÁ NORMA PRO STANDARDIZACI SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ JAKOSTI).

Co to všechno znamená?

 • To znamená, že nabízíme kvalitní privátní ubytování na úrovni a s laskavými hostiteli.
 • To znamená, že když si přečtete, že je ubytování vzdáleno sto metrů od oblázkové pláže, tak skutečně je pláž tak daleko!
 • To znamená, že zaručujeme očekávanou kvalitu produktu a služeb.
 • To znamená, že pro nás zákazníci nejsou jen čísla, která dostávají automatické odpovědi prostřednictvím softwaru!
 • Komunikuje s vámi náš tým, pracovníci agentury, vzdělaní a schopni komunikovat ve Vašem jazyce, a především, kteří znají potřeby současných zákazníků.
 • Odhalíme pro vás místa, která navštěvují místní!
 • Odhalíme pro vás místa, kam se chodíme dobře najíst a popít!
 • Odhalíme vám skryté zátoky a místa, která jiní turisté nenavštěvují!
 • S námi spoznáte CHORVATSKO.

Seznamte se s naším týmem:

Maja Čupić Šoletić

Maja Čupić - CEO

"Jsme si vědomi toho, že každý čeká na  svoji každoroční dovolenou, a to zejména v těchto obdobích stresu, tak se snažíme naším individuálním přístupem  věnovat každému a najít  pro každého vysněný apartmán a dovolenou."

 Číst více

Žila jsem a vyrůstala v Čiovu u Trogiru, a po ukončení střední hotelové školy jsem začala studovat Fakultu turizmu a zahraničního obchodu v Dubrovníku.

Každý rok se snažíme naši práci zdokonalit a se spokojeností můžeme říci, že jsme velmi úspěšní, neboť více než 99% našich hostů uvádí, že by Online Croatia svěřili výběr pro svou příští dovolenou. Mnoho hostů se nám ozývá s pozitivními dojmy a poděkováním za všechny poskytnuté rady pro úspěšnou dovolenou. Jsme si vědomi toho, že všichni lidé čekají na svou dovolenou, aby si v této době plné stresu našli trochu klidu a pohody a aby doplnili energii, a proto se každému hostu věnujeme individuálně a s maximální péčí.

 

Marija Guljelmović

Marija Guljelmović- administrátor

"V agentuře Online Croatia jsem zaměstnaná od roku 2013 jako administrátor."

"Od přírody jsem společenská a komunikativní, a proto byl výběr turistické profese logickou volbou, zvláště ve městě Dubrovníku – perle Jadranu a celého chorvatského turizmu."


Vystudovala jsem Ekonomickou fakultu, obor turizmus, a složila zkoušku pro turistického průvodce v anglickém a německém jazyce. Práci v turistické agentuře považuji za vynikající výběr pro další profesní zdokonalování. V pozitivní pracovní atmosféře a s bohatými pracovními zkušenostmi zaměstnanců agentury je vykonávání každodenních povinností (komunikace s majiteli objektů a aktualizace údajů) snazší a zajímavější. Snažíme se poskytnout hostům co nejkvalitnější služby a projevená důvěra spokojených klientů a jejich pozitivní dojmy jsou pro mě motivací v další práci.

Plynně hovořím anglicky a francouzski a ovládám základy německého  a italského jazyka.

 

Kromě práce recepční v hotelech, pracovala jsem 6 let také jako stevardka. Procestovala a navštívila jsem více než 40 krajin na 4 rozličných kontinentech, kde jsem se setkala s odlišnými kulturami a potkala spoustu rozličných lidí. Myslím, že to je výhoda, která mi pomáha napředovat dále v práci v cestovním ruchu. Všechny tyto pracovní pozice mi dali dobré komunikační schopnosti, zkušenosti v profesionálním chování a ve všeobecném styku s veřejností.

Marija Klokoč

Marija Klokoč - rezervační agent

"Jsem zaměstnaná v agentuře Online Croatia od roku 2014 na pozici rezervačního agenta"

"Práce tváří v tvář s klienty z celého světa ve skutečně mnoha různých situacích, mi dal zkušenost z první ruky."

 „Schopnost vcítit se do kože každého hosta, přemýšlet, co by se jim mohlo líbit a jak by se v apartmánu mohli cítit, je jednou z mojich výhod, ktorá mi pomáha vypořádat se s rozličnými požadavky.“


Jsem zaměstnaná v agentuře Online Croatia od roku 2014 na pozici rezervačního agenta.

Po absolvování Dubrovnické univerzity, kde jsem získal certifikát v oblasti public relations jsem pracoval na různých pozicích v některých z nejlepších pětihvězdičkových hotelů v Dubrovníku.  Takto jsem přišla na to, že svoji budoucnost vidím v cestovním ruch a ne v public relations.

Práce tváří v tvář s klienty z celého světa ve skutečně mnoha různých situacích, mi dala zkušenost z první ruky.Také jsem získala pohled na to , jak vidí služby, které nabízíme, jak se cítí, když věci nejsou tak, jak  očekávali, že budou a jak reagovat v různých situacích.

 „Schopnost vcítit se do kože každého hosta, přemýšlet, co by se jim mohlo líbit a jak by se v apartmánu mohli cítit, je jednou z mojich výhod, ktorá mi pomáha vypořádat se s rozličnými požadavky.“

Online Croatia travel agency
Ćira Carića 3
20 000 Dubrovnik
Telefon +385 20 435 555
Fax +385 20 435 555
GSM +385 91 531 16 14 , +385 92 202 07 73
E-mail: info@online-croatia.com
ID CODE: HR-AB-20-060318424

Prozkoumejte více