• Chorvatsko

 • Kdy?

 • Kdo?

 • Mapa
  • Pláže
  • Místo pro dovolenou
  • Nabídka destinace

  Mlini a vše, co potřebujete vědět

  Mlini se nacházejí v kraji zvaném Dubrovnická župa (Župa dubrovačka), kde roste bujné mediteránní rostlinstvo. Do města Dubrovník je to z letoviska Mlini 8 km daleko. Tato oblast je zemědělská a rybářská, ale díky hezkým plážím a harmonické přírodě se stala oblíbeným cílem turistů, kteří mají rádi teplé podnebí jižního Jadranu a bohatství kulturně-historických památek města Dubrovník.

  Pokud chcete prožít poklidnou dovolenou s možností návštěvy kulurních a zábavních akcí ve starobylém městě a přitom dáváte přednost písčitým plážím, přijeďte do letoviska Mlini a ubytujte se ve zdejších pokojích a apartmánech v soukromí.

  Zváštností letoviska Mlini je velké množství pramenů pitné vody, která kdysi sloužila jako hnací síla mlýnů, v nichž se mlelo obilí. To dodává letovisku zvláštní půvab. Potoky s peřejemi jsou sídlem vodních ptáků.

  Jak je velké místo Mlini?

  Žije zde téměř 1 000 obyvatel a toto číslo narůstá s příjezdem turistů během letního období. Je zde několik restaurací,  obchody, tržnice, pošta, turistické sdružení, fitness centrum, škola potápění, vodní sporty a ještě mnoho dalšího,co vám můžou Mlini nabídnout. Je to oblíbená destinace pro rodiny s dětmi, neboť jsou zde překrásné pláže ideální pro děti.

  Co můžou Mlini nabídnout?

  Vynikající zeměpisnou polohu:
  pouze 8 km vzdálené od Dubrovníku
  pouze 10 km vzdálené od Cavtatu
  pouze 12 km vzdálené od letiště Dubrovník

  Co ještě?

  mnoho malých pláží a skrytých zátok
  škola potápění, windsurfingu,
  fitness centrum
  vynikající restaurace
  2 670 hodin slunečního svitu ročně
  denní výlety na nedaleké ostrovy

  Rezervujte si své soukromé ubytování ve městě Mlini:
  Soukromé ubytování Mlini

  Zaklepejte letos v létě na naše dveře, jsou vždy otevřené...

  Prozkoumejte více