• Chorvatsko

  • Kdy?

  • Kdo?

  • Mapa
  • Pláže
  • Místo pro dovolenou
  • Nabídka destinace

Mlini a vše, co potřebujete vědět

Mlini se nacházejí v kraji zvaném Dubrovnická župa (Župa dubrovačka), kde roste bujné mediteránní rostlinstvo. Do města Dubrovník je to z letoviska Mlini 8 km daleko. Tato oblast je zemědělská a rybářská, ale díky hezkým plážím a harmonické přírodě se stala oblíbeným cílem turistů, kteří mají rádi teplé podnebí jižního Jadranu a bohatství kulturně-historických památek města Dubrovník.

Pokud chcete prožít poklidnou dovolenou s možností návštěvy kulurních a zábavních akcí ve starobylém městě a přitom dáváte přednost písčitým plážím, přijeďte do letoviska Mlini a ubytujte se ve zdejších pokojích a apartmánech v soukromí.

Zváštností letoviska Mlini je velké množství pramenů pitné vody, která kdysi sloužila jako hnací síla mlýnů, v nichž se mlelo obilí. To dodává letovisku zvláštní půvab. Potoky s peřejemi jsou sídlem vodních ptáků.

Jak je velké místo Mlini?

Žije zde téměř 1 000 obyvatel a toto číslo narůstá s příjezdem turistů během letního období. Je zde několik restaurací,  obchody, tržnice, pošta, turistické sdružení, fitness centrum, škola potápění, vodní sporty a ještě mnoho dalšího,co vám můžou Mlini nabídnout. Je to oblíbená destinace pro rodiny s dětmi, neboť jsou zde překrásné pláže ideální pro děti.

Co můžou Mlini nabídnout?

Vynikající zeměpisnou polohu:
pouze 8 km vzdálené od Dubrovníku
pouze 10 km vzdálené od Cavtatu
pouze 12 km vzdálené od letiště Dubrovník

Co ještě?

mnoho malých pláží a skrytých zátok
škola potápění, windsurfingu,
fitness centrum
vynikající restaurace
2 670 hodin slunečního svitu ročně
denní výlety na nedaleké ostrovy

Rezervujte si své soukromé ubytování ve městě Mlini:
Soukromé ubytování Mlini

Zaklepejte letos v létě na naše dveře, jsou vždy otevřené...

Prozkoumejte více